Masz pytania? Zadzwoń!

Wadowice: 33 873 53 45 Skawina: 12 276 64 69

Pon-Pt: 9:00 - 17:00

Sobota: 9:00 - 13:00

Skawina ul. Mickiewicza 36

Wadowice ul. Nadbrzeżna 25

O firmie

Stilkar s.c. (dawniej Janso 2 s.c.) Rok założenia 1999.

STIHL, KARCHER, METABO, HONDA.

Firma nasza posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze sprzętu ogrodniczo-leśnego, czyszczącego oraz w zakresie stosowania i doboru środków czystości zarówno w użytku domowym jak i profesjonalnym.

Tworząc ofertę dla klienta koncentrujemy się głównie na jakości proponowanego asortymentu toteż świadomie nie wprowadzamy do naszej oferty tanich produktów niskiej jakości, jak też nie zawężamy jej do oferty jednej firmy w danej branży. Działanie takie ma na celu dostarczenie optymalnego produktu dla potrzeb odbiorcy.

Odpowiedzialność serwisowa za proponowane produkty sprawia, iż możliwości napraw, czas oczekiwania i dostępność części zamiennych to główne argumenty przy rozszerzaniu naszej oferty, dlatego głównym asortymentem urządzeń w naszych sklepach są wyroby firm:
KARCHER – lidera w branży czyszczącej na rynku polskim oraz
STIHL – lidera w branży urządzeń ogrodniczo-leśnych w Polsce.

W kolejnych latach rozwoju staliśmy się autoryzowanym dilerem HONDA POWER wzbogacając ofertę o wysokiej jakości renomowane agregaty prądotwórcze, pompy i maszyny budowlane.

Również z myślą o profesjonalistach możemy zaoferować Państwu bogaty wybór elektronarzędzi i urządzeń niemieckiej firmy METABO .

Stilkar S.C.

Regionalny dystrybutor wiodących marek STIHL, KARCHER, METABO, HONDA. Świadczymy usługi serwisowe wymienionych marek oraz wypożyczamy sprzęt czyszczący firmy KARCHER

Zakupy na raty