Masz pytania? Zadzwoń!

Wadowice: 33 873 53 45 Skawina: 12 276 64 69

Pon-Pt: 9:00 - 17:00

Sobota: 9:00 - 13:00

Skawina ul. Mickiewicza 36

Wadowice ul. Nadbrzeżna 25

Nowy odkurzacz ręczny Karcher VC 5

Nowy odkurzacz ręczny Karcher VC 5 udowadnia, że skuteczność odsysania zanieczyszczeń nie zależy od wielkości urządzenia. Ten kompaktowy odkurzacz kryje w sobie siłę znacznie większych modeli, a jego przechowywanie nie stanowi problemu nawet w bardzo małym mieszkaniu – dzięki czemu masz więcej przestrzeni dla siebie. VC 5 to jeden z najskuteczniejszych odkurzaczy na sucho na rynku – co potwierdza etykieta ErP. Odkurzacz wyposażony jest w innowacyjną, bezworkową technologię filtracji. Na trójstopniowy system filtracji składa się: filtr główny, do dużych zanieczyszczeń, zmywalny filtr typu kartridż o dużej żywotności, wychwytujący drobny pył, oraz higieniczny mikrofiltr powietrza wylotowego typu HEPA (EN 1822:1995). Nie musisz pamiętać o zakupie worków filtracyjnych, a sam filtr opróżnisz szybko i łatwo. Po prostu wyjmij filtr z urządzenia, odkręć pokrywę i wysyp zebrane zanieczyszczenia. Do całkowitego zapełnienia filtra odkurzysz powierzchnię do 150 m2. Zmywalny filtr typu kartridż wymaga czyszczenia pod bieżącą wodą jedynie co kilka miesięcy.

Pozycja parking z blokadą magnetyczną pozwala na bezpieczne i szybkie parkowanie w trakcie przerw w pracy,
po jej zakończeniu oraz podczas przenoszenia urządzenia.
Ssawka podłogowa z ruchomym przegubem ułatwia manewrowanie, zwłaszcza przy odkurzaniu wokół przeszkód i pod meblami.
Pionowa konstrukcja odkurzacza zapewnia maksymalną swobodę ruchu.

Zaprojektowany specjalnie do małych przestrzeni.

Nowy odkurzacz ręczny Karcher VC 5 dzięki innowacyjnej konstrukcji jest bardzo kompaktowy, a przy tym niezwykle skuteczny. Dzięki teleskopowej rurze ssącej, którą można całkowicie schować, odkurzacz jest wyjątkowo łatwy w przechowywaniu. Ponadto regulowana długość rury pozwala na idealne dopasowanie odkurzacza do wzrostu osoby obsługującej, gwarantując pełną ergonomię.

Więcej na temat odkurzacza tu

 

.
Treppen saugen  VC5 einfaches Umfahren von Hindernissen

VC5 Unterfahrbarkeit

Udostępnij

Stilkar S.C.

Regionalny dystrybutor wiodących marek STIHL, KARCHER, METABO, HONDA. Świadczymy usługi serwisowe wymienionych marek oraz wypożyczamy sprzęt czyszczący firmy KARCHER

Zakupy na raty